Výhody prenájmu sídla s.r.o.

Už za 35,- Eur mesačne môžete prenechať svoje starosti s prevádzkou sídla Vašej spoločnosti do našej správy. Samozrejmosťou je preberanie došlej pošty a jej úschova. V prípade potreby Vám prepošleme všetku došlú poštu aj elektronicky e-mailom a rovnako Vás o prijatej pošte budeme informovať.

Na obchodné rokovanie Vám prenajmeme zariadenú kanceláriu s vysoko rýchlostným pripojením na internet. V prípade záujmu vybavíme miestnosť s projekčnou technikou na Vašu profesionálnu prezentáciu. Rovnako zabezpečíme usporadúvanie Vašich každoročných valných zhromaždení.

Bezplatný webhosting k prenájmu sídla s.r.o.

Komplexnosť našich služieb zahŕňa okrem iného aj poskytnutie priestoru na prevádzku Vášho virtuálneho sídla na internete!

Zabezpečíme Vám registráciu domény v tvare "vasafirma.sk", pričom pri využití prenájmu na 1 rok Vám doménu zabezpečíme úplne zdarma. Každému klientovi pri využívaní prenájmu sídla s.r.o. poskytneme webový priestor 500 MB ako aj vytvorenie neobmedzeného počtu e-mailových adries, ktoré zvýšia profesionalitu Vášho podnikania. Zabezpečíme Vám aj správu Vašej domény, nahrávanie aktualizácii Vašej stránky, nastavovanie prístupových hesiel ako aj e-mailových adries. Náš webhosting Vám ponúkne možnosť individuálnej správy vášho webového priestoru.

 

Služby zdarma

Označenie sídla s.r.o.
Každá spoločnosť bude označená na priečelí budovy.
Príjem a úschova pošty
Pre každú spoločnosť zabezpečujeme príjem zásielok a ich úschovu. Na požiadanie zabezpečujeme aj príjem doporučených zásielok, ako aj úradných zásielok.
Avízo o prijatej pošte
Klientovi avizujeme prijatú poštu, elektronickou poštou alebo telefonicky.
Preposielanie pošty
Prijatú poštu Vám osobne odovzdáme alebo na požiadanie prepošleme na Vami určenú adresu.
Internetová doména
Každej spoločnosti, ktorá využije prenájom sídla s.r.o. na jeden rok s úhradou vopred, zaregistrujeme doménu v tvare www.vasafirma.sk Počas celej doby prenájmu sídla klient neplatí žiadne udržiavacie poplatky za doménu.
Webový priestor
K doméne poskytneme klientovi aj webový priestor o veľkosti 500 MB na vytvorenie internetovej prezentácie.
E-mailové adresy
K poskytnutej doméne zabezpečíme vytvorenie e-mailových adries v tvare vašemeno@vašafirma.sk , čím zvýšite profesionalitu svojho podnikania.